REGULAMIN ZAKUPÓW 

Informacje ogólne 

1. Właścicielem strony internetowej www.silownia-walbrzych.pl oraz sprzedającym karnety jest KORJAR, Jarosław Piotrowski, ul. Chrobrego 51, 58-300 Wałbrzych, NIP: 88625512568

 2. Karnety do wykorzystania w WCTP studio można nabywać zarówno stacjonarnie w Studio przy ul. Chrobrego 51, jak i przez stronę www.silownia-walbrzych.pl. 

3. Zamówienia na stronie internetowej mogą być składane 24 godziny na dobę. 

4. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie danych osobowych oraz podanie numeru telefonu i adresu e-mail. 

5. Wszystkie ceny objęte ofertą są cenami brutto i zawierają podatek VAT. 

6. Na życzenie kupujący może otrzymać fakturę VAT. W tym celu wymagany jest kontakt 

7. Informacje zawarte na stronie www.silownia-walbrzych.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. 

Sposoby płatności, czas realizacji zamówień 

1. Należność za karnety zakupione przez www.silownia-walbrzych.pl należy uregulować poprzez system szybkich płatności dostarczanych przez dotpay oraz Espago. 

2. W przypadku nieopłacenia karnetu podczas procesu zakupu, karnet pozostaje nieważny. 

3. Zakupiony i opłacony karnet zostaje uruchomiony z dniem zakupu. 

4. Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów, konsument który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, korzystając z dowolnego formularza zwrotu w terminie do 14 dni od momentu poinformowania o pomyślnym przebiegu transakcji płatniczej. 

5. Informacje na temat zwrotu należy pozostawić w recepcji studio, przesłać pocztą na adres będący siedzibą firmy lub droga elektroniczną przez messanger 

6. Środki zostaną zwrócone na podany przez kupującego nr konta bankowego przed upływem 14 dni roboczych od otrzymania formularza zwrotu. 

Reklamacje 

1. Zakupiony przez stronę karnet może być reklamowany, jeśli posiada wady stanowiące o jego niezgodności z zawartą umową sprzedaży. 

2. W przypadku reklamacji Kupujący proszony jest o wysłanie stosownej wiadomości

3. Czas rozpatrzenia reklamacji to 10 dni roboczych. Przed upływem 10 dni Kupujący otrzyma informację zwrotną dotyczącą decyzji.